اجاره کیا سراتو 2018

کیا سراتو خودرویی استاندارد برای اجاره ماشین در کیش

اجاره کیا سراتو 2018

جزیره کیش یکی از چهار منطقه در جهان می باشد که درصد اکسیژن خالص آن بیشتر از مناطق دیگر است. این جزیره زیبا آرامش بسیار عمیقی دارد. وجود سکوت و آرامشی که در این جزیره زیبا حاکم می باشد باعث شده تا عده زیادی از افرادی که به این جزیره سفر می کنند، از سفر خود رضایت کامل را داشته باشند و برای سفر های بعدی خود نیز این جزیره را در اولویت قرار دهند.

به طوری که گفته می شود که افراد زیادی، پس از گردش در جزیره چندان احساس خستگی نخواهند کرد. توجه داشته باشید برای سفر به جزیره زیبای کیش ابتدا وسیله نقلیه ای مناسب تهیه کنید. اگر به دنبال رنت خودرو در کیش هستید توجه داشته باشید که خودروی مورد نظر باید از هر جهت مناسب رفت و آمد ها و طبیعت گردی هاتان باشد و شما را در این سفر به خوبی همراهی کند.

ویژگی های کیا سراتو 2018

کیا سراتو از جمله خودرو های شرکت کیا موتورز می باشد. ساختار ظاهری این خودرو از طراحی بسیار عالی برخوردار می باشد، به طوری که کشیدگی چراغ‌های جلویی سبب همچنین چراغ‌های مه شکن لوزی شکل آن و طراحی منحصر به فرد سایر بخش های آن سبب شده دارای نمایی اسپرت را به نمایش بگذارد.

طراحی استاندارد صندلی ها، سیستم های گرمایشی و سرمایشی استاندارد، استفاده از سیستم کنترل سرعت بر روی فرمان راننده، همچنین استاندارد بودن سیستم آلایندگی سوخت این خودرو و … از جمله استاندارد هایی می باشد که در این خودرو به خوبی رعایت شده است.

موتور استفاده شده در این خودرو از قدرتمند ترین موتور های موجود بوده و به شما هیجان و سرعت را در سفرتان ارائه خواهد داد همچنین پایین بودن مصرف سوخت آن بسیار قابل قبول بوده و از جمله خودروهای کم مصرف و بهینه محسوب می شود.

مشخصات فنی خودرو

حداکثر توان موتور(hp) : 159 حداکثر سرعت (km/h) : 210
سيستم انتقال قدرت : گیربکس۶ دنده اتوماتیک گنجايش مخزن سوخت (Lit) : 50
حجم فضاي صندوق عقب (Lit) : - کیسه هوای ایمنی : 6 ایربگ
سیستم تهویه : اتومات دوگانه - دریچه تهویه عقب سیستم صوتی : 6 اسپیکر - هندزفری
آينه‌ها : برقی شیشه ها : برقی
تجهیزات ایمنی : دارد ترمز : ABS
چراغها : دی لایت / اتولایت و...
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن