11/17/2018

رنت کاران غیر مجاز در کیش

رنت کاران غیر مجاز رو بشناسید و از آنها دوری کنید! در حال حاضر تعداد این شرکت ها بسیار زیاد شده است!
05/31/2022

اجاره خودرو از دیوار کیش

در صورت اجاره خودرو از دیوار و مراکز نامعتبر ممکن است هزینه‌های اضافی یا ریسک‌هایی بر شما تحمیل شود. در این مطلب با خطرات اجاره خودرو از این مراکز آشنا شوید.
05/07/2022

تفریحات شبانه کیش

جزیره کیش یک شهر بیدار است. اگر به شبگردی علاقه دارید و این سوال برایتان پیش آمده است که در کیش، شب ها کجا برویم؟ این مقاله را تا انتها دنبال کنید تا با تفریحات شبانه در کیش آشنا شوید.
09/07/2021

دیدنی های کیش در فصل بهار، که نباید آنها را از دست بدهید

در این مقاله، ده مورد از زیباترین، جذاب ترین و تماشایی ترین مکان های دیدنی کیش در فصل بهار را به شما معرفی کرده ایم که بیشتر مسافران از وجود برخی از آن ها اطلاعی ندارند. پس ما را تا آخر دنبال کنید!
08/10/2021

آیا تفریحات کیش در کرونا فعال هستند؟

ممکن است برایتان سوال باشد که آیا تفریحات کیش در زمان کرونا و محدویت های حاصل از آن، همچنان فعال هستند؟ برای پاسخ به این پرسش، پیشنهاد می کنیم این مقاله را از دست ندهید!
08/03/2021

تفریحات دریایی کیش برای تجربه یک سفر هیجان انگیز

اگر به کیش سفر کنید و از تفریحات دریایی جزیره استفاده نکنید، قطعاً بعد از بازگشت از سفر پشیمان خواهید شد. در این جا، لیستی از تفریحات آبی هیجان انگیز جزیره کیش را برایتان آماده کرده¬ایم. آن را از دست ندهید!
07/13/2021

مالیات در کیش

مالیات در کیش از موضوعات چالشی و پرجستجو در فضای اینترنت است! از مشکلات ناشی از وضع مالیات بر ارزش افزوده در این جزیره زیبای گردشگری مطلع شوید!
07/12/2021

بهترین غذاهای دریایی کیش که در سفر به جزیره باید طعمشان را بچشید!

یکی از قسمت های مهم سفر، غذاهایی که در مقصد صرف می شوند. در این مقاله، شما را با بهترین غذاهای دریایی کیش که در بهترین رستوران های این شهر سرو می شوند، آشنا خواهیم کرد. پس آن را از دست ندهید!
06/21/2021

وسایلی که در سفر به کیش نباید فراموش کنید!

اگر قصد دارید به جزیره کیش سفر کنید اما نمی دانید چه وسایلی را برای این سفر با خودتان ببرید، نگران نباشید! ما لیستی از همه وسایل ضروری برای سفر به کیش را برایتان آماده کرده ایم. فقط کافی است تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید!
05/23/2021

قبل از سفر به کیش، بهترین رستوران های جزیره را بشناسید

اگر به دنبال بهترین رستوران های جزیره کیش هستید، پیشنهادات طلایی ما در این مقاله را از دست ندهید!
05/03/2021

از چه راه هایی می توان به کیش سفر کرد؟

سفر به کیش با قطار، سفر به کیش با هواپیما، سفر به کیش با کشتی، سفر زمینی به کیش با ما همراه باشید تا در این مقاله تمامی راه های ممکن را برای شما شرح دهیم
Call Now Button