اجاره کیا اسپرتیج NEW 2018 در کیش

اجاره کیا اسپرتیج NEW 2018 در کیش

2.500.000 تومان

ویژگی هایی که کیا اسپرتیج 2018 را از سایر خودرو ها متمایز کرده

مقدمه

جزیره کیش یکی از چهار منطقه در جهان می باشد که درصد اکسیژن خالص آن بیشتر از مناطق دیگر است. این جزیره زیبا آرامش بسیار عمیقی دارد. وجود سکوت و آرامشی که در این جزیره زیبا حاکم می باشد باعث شده تا عده زیادی از افرادی که به این جزیره سفر می کنند، از سفر خود رضایت کامل را داشته باشند و برای سفر های بعدی خود نیز این جزیره را در اولویت قرار دهند. به طوری که گفته می شود که افراد زیادی، پس از گردش در جزیره چندان احساس خستگی نخواهند کرد. توجه داشته باشید برای سفر به جزیره زیبای کیش ابتدا وسیله نقلیه ای مناسب تهیه کنید. اگر به دنبال اجاره خودرو در کیش هستید توجه داشته باشید که خودروی مورد نظر باید از هر جهت مناسب رفت و آمد ها و طبیعت گردی هاتان باشد و شما را در این سفر به خوبی همراهی کند.

ویژگی های کیا اسپرتیج 2018

کیا اسپرتیج 2018 دارای ویژگی هایی می باشد که سبب شده در میان سایر تولیدات این شرکت بیشتر از سایرین مورد توجه باشد. قدرت بالای موتور و در عین حال مصرف مناسب سوخت نکته ای است که باید در انتخاب اجاره خودورو در کیش به آن دقت داشته باشید تا در طبیعت گردی ها و سایر گردشهایتان به مشگل بر نخورید. زیبایی ظاهری و طراحی استاندارد بدنه از مهم ترین دلایل محبوبیت این خودرو است. همچنین ویژگی هایی مانند سیستم هشدار وجود ترافیک در بخش عقبی خودرو، طراحی داخلی و زیبا و مدرن، مصرف سوخت مناسب، سیستم تهویه مطبوع، سیستم ترمز اضطراری به صورت خودکار وجه تمایز کیا اسپرتیج در بین سایر خودروها شاسی بلند می باشد.

ایمنی

نکته دیگری که بسیار حائز اهمیت است امنیت این خودرو می باشد، وجود 6 کیسه ها (2 عدد جلویی، 2 عدد جانبی جلویی، 2 عدد پرده‌ای جانبی)، سیستم کمکی حرکت در سراشیبی، دوربین کمکی دنده عقب و ترمز خودکار سبب آسودگی خیال بسیاری از خانواده شده است.

 

مشخصات فنی خودرو

حداکثر توان موتور(hp) : 181 حداکثر سرعت (km/h) : 183
سيستم انتقال قدرت : گیربکس۶ سرعته اتوماتیک گنجايش مخزن سوخت (Lit) : 62
حجم فضاي صندوق عقب (Lit) : - کیسه هوای ایمنی : مجموعاً 6 کیسه هوا
سیستم تهویه : تهویه دوگانه برای سرنشینان جلو سیستم صوتی : سیستم صوتی حرفه ای JBL با تکنولوژی Clari-Fi
آينه‌ها : برقی شیشه ها : برقی
تجهیزات ایمنی : دارد ترمز : سیستم پیشرفته کنترل کشش ATCC – ABS - EBD
چراغها : چراغ های زنون
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن