اجاره کادیلاک سی تی اس 2012 در کیش

اجاره کادیلاک سی تی اس 2012 در کیش

5.000.000 تومان

کادیلاک سی تی اس 2012 خودرویی با استایل خاص و شش سیلندر

مقدمه

جزیره کیش یکی از چهار منطقه در جهان می باشد که درصد اکسیژن خالص آن بیشتر از مناطق دیگر است. این جزیره زیبا آرامش بسیار عمیقی دارد. وجود سکوت و آرامشی که در این جزیره زیبا حاکم می باشد باعث شده تا عده زیادی از افرادی که به این جزیره سفر می کنند، از سفر خود رضایت کامل را داشته باشند و برای سفر های بعدی خود نیز این جزیره را در اولویت قرار دهند. به طوری که گفته می شود که افراد زیادی، پس از گردش در جزیره چندان احساس خستگی نخواهند کرد. توجه داشته باشید برای سفر به جزیره زیبای کیش ابتدا وسیله نقلیه ای مناسب تهیه کنید. اگر به دنبال اجاره خودرو در کیش هستید توجه داشته باشید که خودروی مورد نظر باید از هر جهت مناسب رفت و آمد ها و طبیعت گردی هاتان باشد و شما را در این سفر به خوبی همراهی کند.

ویژگی های کادیلاک سی تی اس

کادیلاک  از جمله خودرو هایی است که علاوه بر ظاهر شیک و لوکس از ساختار داخلی و بدنه مناسبی نیز برخوردار است و توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده. این خودرو دارای استاندارد آلایندگی یورو 5 بوده و از نظر تولید آلایندگی محیط زیستی از وضعیت مطلوبی برخوردار است. کیسه های هوای مخصوص راننده و سرنشینان و کنترل خودکار ترمز از جمله تجهیزات ایمنی این خودرو می باشد. سیستم فیلتر تصفیه هوا و سیستم های گرمایشی و سرمایشی استاندارد نیز سبب شده تا در هر فصلی از سال از دمای مناسبی برخوردار شوید. موتور کادیلاک سی تی اس نیز ۶ سیلندر می باشد به طوری که حدودا 5 ثانیه طول می کشد تا شتاب این خودرو از 0 به 100 برسد و حداکثر سرعت این خودرو 250km/h است.

مشخصات فنی خودرو

حداکثر توان موتور(hp) : 308 حداکثر سرعت (km/h) : 250
سيستم انتقال قدرت : - گنجايش مخزن سوخت (Lit) : 72
حجم فضاي صندوق عقب (Lit) : - کیسه هوای ایمنی : مجهز به 6 کسیه هوای ایمنی
سیستم تهویه : سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک دوگانه سیستم صوتی : سیستم صوتی حرفه ای BOSE با قابلیت پخش CD , DVD , MP3 همراه با 10 بلندگو
آينه‌ها : الکتروکرومیک شیشه ها : شیشه های بالابر برقی شیشه های سولار
تجهیزات ایمنی : کیسه های هوا ترمز : ABS - EBA - EBD - VSC - TCS
چراغها : دی لایت / اتولایت و...
به بالای صفحه بردن