اجاره هیوندای توسان 2017 در کیش

هیوندای توسان 2017 خودرویی مناسب برای گردش در کیش

اجاره هیوندای توسان 2017 در کیش

اینکه خودرویی مناسب برای سفر خود انتخاب کنیم موضوعی است که نمی شود از آن چشم پوشی کرد. برسی ها نشان می دهد از جمله خودرو هایی که از تمامی استاندارد های لازم برخوردار هستند می توان به هیوندای توسان 2017 اشاره کرد.

این خودرو در کمال زیبایی ظاهری دارای فضای داخلی کاملا مناسب برای آسایش و راحتی سرنشینان خودرو می باشد همین موضوع باعث شده شمار زیادی از افراد از ساختار این خودرو رضایت کامل داشته باشند و دیگر نگران رفت و آمد هایشان در سفر نباشند.

بنابراین توصیه می شود اگر می خواهید به کیش سفر کنید ابتدا اقدام به اجاره خودرو در کیش کرده و توجه داشته باشید خودروی انتخابی شما از تمامی امکانات رفاهی و لازم برخوردار باشد.

ویژگی های هیوندای توسان 2017

سیستم کاملا استاندارد سرماش و گرمایشی این خودرو باعث می شود شما در تمامی فصول سال رفت و آمد هایی راحت داشته باشید.

سیستم شتاب گیری خودرو به گونه ای است  که به شما اجازه می دهد نهایتا طی ۱۰  ثانیه از حالت ایستاده به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسید.

سیستم صندلیهای جلو هوشمند بوده و برای جلوگیری از صدمات تصادفات کاملا استاندارد می باشد.

سیستم رانندگی این خودرو مجهز به سنسور پارک، سیستم کروز کنترل هوشمند با قابلیت حفظ فاصله با خودروی مقابل و دوربین عقب می باشد و سیستم سرنشینان مجهز به ۱۰ کیسه هوای ایمنی که شامل: جلو، جانبی، پرده ای محافظ سر، کلید غیر فعال سازی کیسه هوای ایمنی جهت نصب صندلی کودک می باشد.

سیستم تهویه هوا، سیستم کنترل کیفیت هوا AQS و فیلتر هوا داخل اتاق از موارد دیگری باشد که این خودرو را به سایرین متفاوت کرده است.

بنابراین اگر سیستم کاملا مطمئن از هرجهت بخواهید که تمامی امکانات رفاهی را نیز دارا باشد، این خودرو گزینه مناسبی محسوب می شود.

راهنمای اجاره هیوندای توسان در کیش

هیوندای توسان 2017 یکی از خودروهایی است که شرکت نوین رنت اقدام به اجاره آن در کیش کرده است. این خودرو با توجه به شرایط مناسب اجاره جزو خودروهای شاسی بلند قابل اجاره در کیش به شمار میرود

شما عزیزان برای اجاره هیوندای توسان 2017  از طریق تماس تلفنی با شرکت سام سیر نوین کیش ( نوین رنت ) یا به صورت آنلاین که بعنوان بهترین شرکت اجاره ماشین کیش با شماره های زیر اقدام نمایید:

مشخصات فنی خودرو

حداکثر توان موتور(hp) : 164 حداکثر سرعت (km/h) : 200
سيستم انتقال قدرت : گیربکس۶ دنده اتوماتیک گنجايش مخزن سوخت (Lit) : 62
حجم فضاي صندوق عقب (Lit) : - کیسه هوای ایمنی : 10 کیسه هوا
سیستم تهویه : کنترل کیفیت هوا AQS و فیلتر هوا سیستم صوتی : رادیو و سی دی و بلوتوث
آينه‌ها : برقی شیشه ها : برقی
تجهیزات ایمنی : دارد ترمز : ABS - EBA - EBD - VSC - TCS
چراغها : دی لایت / اتولایت و...
به بالای صفحه بردن