اجاره هیوندای اکسنت 2017 در کیش

اجاره هیوندای اکسنت 2017 در کیش

1.100.000 تومان

هیوندای اکسنت 2017 خودرو اقتصادی برای اجاره در کیش

مقدمه

جزیره کیش یکی از چهار منطقه در جهان می باشد که درصد اکسیژن خالص آن بیشتر از مناطق دیگر است. این جزیره زیبا آرامش بسیار عمیقی دارد. وجود سکوت و آرامشی که در این جزیره زیبا حاکم می باشد باعث شده تا عده زیادی از افرادی که به این جزیره سفر می کنند، از سفر خود رضایت کامل را داشته باشند و برای سفر های بعدی خود نیز این جزیره را در اولویت قرار دهند. به طوری که گفته می شود که افراد زیادی، پس از گردش در جزیره چندان احساس خستگی نخواهند کرد. توجه داشته باشید برای سفر به جزیره زیبای کیش ابتدا وسیله نقلیه ای مناسب تهیه کنید. اگر به دنبال اجاره خودرو در کیش هستید توجه داشته باشید که خودروی مورد نظر باید از هر جهت مناسب رفت و آمد ها و طبیعت گردی هاتان باشد و شما را در این سفر به خوبی همراهی کند.

هیوندای اکسنت 2017 خودروی مناسب برای سفرها

انتخاب خودرویی مناسب برای سفر امری مهم بوده بنابراین توصیه می شود اگر قصد اجاره خودرو در کیش را دارید ابتدا در این مورد اطلاعات کافی را بدست بیاورید. از جمله خودرو هایی که می توان مناسب برای هرگونه گشت و گزاری دانست هیوندای اکسنت 2017 می باشد که دارای ویژگی های لازم به عنوان خودرویی مناسب برای اجاره ماشین در کیش می باشد. ساختار استاندارد بدنه این خودرو همچنین قدرت بالای موتور آن سبب شده عده زیادی جذب این خودرو شده و آن را به عنوان وسیله ای مناسب برای سفرشان انتخاب کنند.

هیوندای اکسنت 2017 نیز مانند سایر تولیدات هیوندای دارای سیستم های استاندارد بوده که شما با آرامش خاطر می توانید از ان استفاده کنید. از جمله امکانات موجود در هیوندای اکسنت مدل سال 2017 می توان به  کنترل های سیستم صوتی تعبیه شده در فرمان، قابلیت اتصال به گوشی‌های هوشمند همراه از طریق بلوتوث و سیستم کنترل سرعت (Cruise Control) را به آن اضافه نموده است. بنابراین اگر به دنبال خودرویی مناسب در عین حال دارای قدرت بالای موتور و فضای کافی هستید هیوندای اکسنت 2017 گزینه مناسبی برای شما می باشد.

مشخصات فنی خودرو

حداکثر توان موتور(hp) : 124 حداکثر سرعت (km/h) : 184 کیلومتر در ساعت
سيستم انتقال قدرت : دیفرانسیل جلو گنجايش مخزن سوخت (Lit) : 60
حجم فضاي صندوق عقب (Lit) : 12 کیسه هوای ایمنی : 6 کیسه هوا
سیستم تهویه : دارد سیستم صوتی : دالبی
آينه‌ها : برقی شیشه ها : برقی
تجهیزات ایمنی : کپسول آتش نشانی ترمز : ABS - EBA - EBD - VSC - TCS
چراغها : قابل تنظیم
به بالای صفحه بردن