اجاره نیسان جوک 2015

نیسان جوک 2015 خودرو شاسی بند

جزیره کیش یکی از چهار منطقه در جهان می باشد که درصد اکسیژن خالص آن بیشتر از مناطق دیگر است. این جزیره زیبا آرامش بسیار عمیقی دارد. وجود سکوت و آرامشی که در این جزیره زیبا حاکم می باشد باعث شده تا عده زیادی از افرادی که به این جزیره سفر می کنند، از سفر خود رضایت کامل را داشته باشند و برای سفر های بعدی خود نیز این جزیره را در اولویت قرار دهند. به طوری که گفته می شود که افراد زیادی، پس از گردش در جزیره چندان احساس خستگی نخواهند کرد. توجه داشته باشید برای سفر به جزیره زیبای کیش ابتدا وسیله نقلیه ای مناسب تهیه کنید. اگر به دنبال اجاره خودرو در کیش هستید توجه داشته باشید که خودروی مورد نظر باید از هر جهت مناسب رفت و آمد ها و طبیعت گردی هاتان باشد و شما را در این سفر به خوبی همراهی کند.

ویژگی های نیسان جوک 2015

یکی از دسته خودرو هایی که علاوه بر ظاهر زیبا و شیک از قدرت بالای موتور نیز برخوردار می باشد می توانیم به نیسان جوک 2015 اشاره کنیم. این خودرو از دسته خودرو هایی محسوب می شود که تمامی آپشن های لازم و امکانات رفاهی راننده و سرنشینان را دارا می باشد. ساختار زیبا و منحصر به فرد آن سبب شده عده زیادی از افراد، به ویژه افرادی که به دنبال ظاهری خاص هستند این خودرو را برای اجاره ماشین در کیش انتخاب کنند. بالا بودن قدرت موتور نیسان جوک یکی دیگر از دلایل مورد توجه بودن آن می باشد.
سیستم کنترل پیوسته نیسان سه حالت رانندگی نرمال، اسپورت و اکو را در اختیار راننده قرار می‌دهد که در این سه حالت می توان، پدال گاز، سیستم فرمان و واکنش گیربکس را تغییر داد. میزان مصرف سوخت پایین آن همچنین رعایت استاندارد های مربوط به تولید آلایندگی ها از دیگر دلایل محبوبیت نیسان جوک می باشد.

مشخصات فنی خودرو

حداکثر توان موتور(hp) : 190 حداکثر سرعت (km/h) : 200
سيستم انتقال قدرت : اتومات گنجايش مخزن سوخت (Lit) : 50
حجم فضاي صندوق عقب (Lit) : - کیسه هوای ایمنی : کیسه هوای ایمنی راننده و سرنشین، جانبی و پرده ای
سیستم تهویه : اتوماتیک سیستم صوتی : دارد
آينه‌ها : برقی شیشه ها : برقی
تجهیزات ایمنی : دارد ترمز : ABS، EBD، ESP
چراغها : قابل تنظیم
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن