اجاره نیسان ایکس تریل 2015

نیسان ایکس تریل 2015 خودرویی مناسب برای سفر به کیش

مقدمه

جزیره کیش یکی از چهار منطقه در جهان می باشد که درصد اکسیژن خالص آن بیشتر از مناطق دیگر است. این جزیره زیبا آرامش بسیار عمیقی دارد. وجود سکوت و آرامشی که در این جزیره زیبا حاکم می باشد باعث شده تا عده زیادی از افرادی که به این جزیره سفر می کنند، از سفر خود رضایت کامل را داشته باشند و برای سفر های بعدی خود نیز این جزیره را در اولویت قرار دهند. به طوری که گفته می شود که افراد زیادی، پس از گردش در جزیره چندان احساس خستگی نخواهند کرد. توجه داشته باشید برای سفر به جزیره زیبای کیش ابتدا وسیله نقلیه ای مناسب تهیه کنید. اگر به دنبال اجاره خودرو در کیش هستید توجه داشته باشید که خودروی مورد نظر باید از هر جهت مناسب رفت و آمد ها و طبیعت گردی هاتان باشد و شما را در این سفر به خوبی همراهی کند.

ویژگی های اجاره نیسان ایکس تریل 2015

نیسان ایکس از جمله خودروهای پر افتخار شرکت نیسان است، این خودرو علاوه بر ویژگی های ظاهری بسیار زیبا و شیک دارای ساختاری کاملا استاندارد و در عین حال با بهترین کیفت می باشد.
موتور استفاده شده در ساختار این خودرو دارای قدرت بالا بوده و سرعت و امنیت را در کنار یکدیگر به شما عرضه خواهد کرد.

این خودرو بسیار مناسب گردش های گروهی بوده و با توجه به فضای زیاد آن دیگر نیازی به نگرانی برای جاگیری وسایل نباشید. سیستم ایمنی این خودرو بسیار پیشرفته بوده و دارای کیسه هوای راننده و سرنشین، جانبی و پرده‌ای می باشد. علاوه بر این سیستمی هوشمند در ساخت این خودرو تعبیه شده که سبب می شود خودرو در شیب های زیاد به راحتی کنترل شود و این ویژگی از جمله مواردی می باشد که این خودرو را برای طبیعت گردی ها به ویژه بالا رفتن از بلندی های جزیره کیش مناسب کرده است.

مشخصات فنی خودرو

حداکثر توان موتور(hp) : 171 حداکثر سرعت (km/h) : 190
سيستم انتقال قدرت : دو دیفرانسیل گنجايش مخزن سوخت (Lit) : 60
حجم فضاي صندوق عقب (Lit) : - کیسه هوای ایمنی : کیسه هوای راننده و سرنشین، جانبی و پرده‌ای
سیستم تهویه : سیستم تهویه هوای دوگانه اتوماتیک سیستم صوتی : ندزفری بلوتوث - پخش موسیقی با بلوتوث، USB و AUX
آينه‌ها : آینه‌های جانبی جمع‌شونده برقی شیشه ها : برقی
تجهیزات ایمنی : دارد ترمز : ABS - EBD – ESP
چراغها : قابل تنظیم
به بالای صفحه بردن