ماشین های شاسی بلند

ماشین های شاسی بلند
اجاره دودج دورانگو در کیش
دودج دورانگو از جمله خودرو های مناسب برای طبیعت گردی های کیش است. این خودرو از جمله خودرو های کم مصرف و در عین حال دارای سرعت می باشد و می تواند گزینه ای مناسب همراهی خانواده ها برای گردش در جزیره کیش باشد.
یکی از تیپ خودرو هایی که برای طبیعت گردی و بیابان گردی مورد استقبال عده زیادی می باشد گروه ماشین های هامر ایچ می باشد، هامر ایچ 3 2009 یکی از این دسته خودرو ها محسوب می شود که علاوه بر سرعت بالای موتور از ساختار استاندارد سیستم موتور برخوردار است.
تویوتا فورچونر از جمله خودرو هایی است که هم ظاهر شیک و لوکسی دارد و هم از ساختار داخلی و بدنه مناسبی برخودار است. حداکثر توان موتور این ماشین 235 است.
هیوندای سانتافه 2016 یکی از مدل های شاسی بلند های مطرح در جهان و ایران محسوب می شود. این خودرو علاوه بر سرعت و قدرت بالای موتور از نظر ظاهری نیز بسیار شیک و زیبا بوده به طوری که این ویژگی ان توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است.
نیسان ایکس از جمله خودروهای پر افتخار شرکت نیسان است، این خودرو علاوه بر ویژگی های ظاهری بسیار زیبا و شیک دارای ساختاری کاملا استاندارد و در عین حال با بهترین کیفت می باشد. حداکثر سرعت این ماشین 190 کیلیومتر بر ساعت است.
کیا اسپرتیج 2018 دارای ویژگی هایی می باشد که سبب شده در میان سایر تولیدات این شرکت بیشتر از سایرین مورد توجه باشد. قدرت بالای موتور و در عین حال مصرف مناسب سوخت از ویژگی های این ماشین است.
پیشنهاد جذاب

اجاره ماشین ارزان در کیش

اجاره انواع ماشین های ارزان، اقتصادی و مقرون به صرفه در این دسته بندی قراردارند، شما عزیزان میتوانید با توجه به نوع و سبک خودروی مورد علاقه خود ماشین ارزان قیمت در کیش اجاره نمایید.

ویژگی های اجاره خودرو در کیش نوین رنت

تحویل و دریافت خودرو در هر نقطه ای که شما هستید

تحویل در هتل
تحویل در فرودگاه
تحویل در محل اقامت
به بالای صفحه بردن