ماشین های اقتصادی

ماشین های اقتصادی
ماشین اپتیما در کیش
کیا اپتیما از خودرو هایی است که ظاهر مدرن و اسپرتی دارد. این خودرو علاوه بر زیبایی ظاهری از لحاظ ساختاری نیز بسیار استاندارد و دقیق بوده و در ساخت ان تمامی نکات استاندارد رعایت شده است پس دیگر نگران ایمنی بدنه خودرو نباشید.
هیوندای النترا 2016 مصرف سوخت بسیار پایینی دارد. سیستم سرمایشی و گرمایشی این خودرو دارای استانداردهای لازم بوده و راحتی شما را در تمامی فصول سال فراهم می آورد. فضای کافی برای وسایل و سر نشینان نیز از مزیت های این خودرو می باشد.
طراحی استاندارد صندلی ها، سیستم های گرمایشی و سرمایشی استاندارد، استفاده از سیستم کنترل سرعت بر روی فرمان راننده، همچنین استاندارد بودن سیستم آلایندگی سوخت این خودرو و … از جمله استاندارد هایی می باشد که در این خودرو به خوبی رعایت شده است.
کیا ریو در مقایسه با نسل‌های قبلی خود ویژگی های پیشرفته ای دارد. این خودرو در کنار زیبایی از استاندارد های موجود نیز پیروی می کند. تجهیزاتی از جمله صفحه نمایش صوتی و تصویری، سیستم تهویه هوا، صفحه ال سی دی در پانل پشت فرمان و ورودی USB دارد.
از جمله امکانات موجود در هیوندای اکسنت مدل سال 2017 می توان به  کنترل های سیستم صوتی تعبیه شده در فرمان، قابلیت اتصال به گوشی‌های هوشمند همراه از طریق بلوتوث و سیستم کنترل سرعت (Cruise Control) را به آن اضافه نموده است
پیشنهاد جذاب

اجاره ماشین ارزان در کیش

اجاره انواع ماشین های ارزان، اقتصادی و مقرون به صرفه در این دسته بندی قراردارند، شما عزیزان میتوانید با توجه به نوع و سبک خودروی مورد علاقه خود ماشین ارزان قیمت در کیش اجاره نمایید.

ویژگی های اجاره خودرو در کیش نوین رنت

تحویل و دریافت خودرو در هر نقطه ای که شما هستید

تحویل در هتل
تحویل در فرودگاه
تحویل در محل اقامت
به بالای صفحه بردن