قیمت ماشین در کیش
قیمت ماشین در کیش
12/15/2018
نحوه تحویل ماشین در کیش
نحوه تحویل ماشین در کیش
01/13/2019

اجاره ون در کیش

اجاره ون در کیش

اجاره ون در کیش

سلام، در این مقاله میخوایم راهکاری برای مسافران پر تعداد ارائه کنیم که دیگه مشکلی از بابت جا به جایی نداشته باشند، بارها شده که تصمیم به مسافرت دسته جمعی کرده باشید و اینکه چند تا خانواده با هم به کیش سفر کنید و کلی لذت ببرید. خوب این تصمیم بسیار خوبی هم هست چون هرچی تعداد بیشتر باشه بیشتر کیف میده.
ولی خوب مسافرت با تعداد افراد بالا هم مشکلات خودشو داره مثل مشکل محل اقامت و ماشین، که برای حل این مشکلات شما میتونین بجای اجاره هتل، اجاره خانه در کیش را انتخاب کنید که همگی باهم یکجا هستید و هزینه های سفرتون هم به شدت کاهش پیدا میکنه. حالا فرض کنید که به فرودگاه کیش رسیدین و میخواین برین به سمت خونه ای که گرفتین، اما تعدادتون ۱۰ نفره ! که مجبور هستید ۳ تا تاکسی بگیرین که برید تا دم خونه خودتون. راه حل بعدی اجاره ماشین در کیش هست که این روش برای خانواده های تا ۷ نفر هست و شما باز هم مجبورید برای رفاه خودتون ۲ تا ماشین اجاره کنید.
اما یک راه حل بسیار بهتر برای شما وجود دارد و اون هم اجاره ون در کیش هست ! بله درسته، شما به راحتی میتونید یک ون هایس ۱۳ نفره اجاره کنین و باهاش راحت کل جزیره رو بچرچید و هزینه هاتون هم به شدت کاهش بدین و همیشه در کنار هم باشید. معمولا ون های کیش تویوتا هایس هستند که بسیار جا دار و راحت و ایمن هستند که برای جا به جایی مسافران پر تعداد بسیار مناسب هست. همچنین شما میتوانید ون را با راننده یا بدون راننده اجاره کنید.
رانندگی با ون نیاز به گواهی نامه مخصوص به ماشین های تا ۱۵ نفر گنجایش دارد و اگر گواهی نامه مربوطه رو ندارید میتونید ون را با راننده اجاره کنید. نکته ای که حتما بهش دقت کنید نو بودن و جدید بودن ون ای هست که میخواهید اجاره کنید چون بعضی از ون های کیش قدیمی و کهنه هستند و بسیار خشک هستند و کابین آنها به شدت تکان میخورد و صندلی های آنها ناراحت هستند پس سعی کنید حتما ون صفر کیلومتر و تمیز اجاره کنید.
قیمت اجاره تویوتا هایس 2018 با راننده با گنجایش ۱۳ نفر برای ۱۲ ساعت : ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت اجاره تویوتا هایس 2018 بدون راننده با گنجایش ۱۳ نفر برای ۲۴ ساعت : ۱.۶۰۰.۰۰۰ تومان
اجاره ساعتی: ۱۸۰.۰۰۰ تومان
هر سرویس ترانسفر: ۷۰.۰۰۰ تومان

*مبلغ ودیعه بابت ضمامت : ۱۵.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان(پس از پایان مدت اجاره با برگرداندن ون ضمانت عودت میشود)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *