تفريحات کيش
تفریحات کیش
11/28/2018
اجاره ون در کیش
اجاره ون در کیش
12/28/2018

قیمت ماشین در کیش

قیمت ماشین در کیش

قیمت ماشین های کیش

سلام،  امروز میخوایم در مورد ماشین های کیش براتون توضیح بدیم، اینکه داخل کیش چه ماشین هایی هست و به چند دسته تقسیم میشوند و اطلاعاتی در باره بعضی از خودرو های کیش که روی بورس هستند که البته با توجه به افزایش نرخ ارز قیمت ماشین ها شدیدا افزایش یافته است و دیگر خرید یک ماشین معمولی در کیش شاید کار آسان و مقرون به صرفه ای نباشد.
به طور کلی ماشین های کیش رو به چهار دسته تقسیم میکنیم که شامل خودرو های اقتصادی و شاسی بلند و اسپرت و لوکس است. در کیش ما ماشین هایی که در دیگر شهر ها میبینیم رو نمیبینیم و چون منطقه آزاد است اکثر ماشین ها از برند های معروف دنیا هستند و زیبایی خاصی به کل جزیره داده اند. به صورتی که حتی تاکسی های کیش هم بسیار به روز هستند و عموما تویوتا کمری هستند
دسته اول که ماشین های اقتصادی است برای افرادی خوبه که در کیش خونه دارند ولی زندگی نمیکنند و سالی ۱ یا ۲ ماه میخوان داخل جزیره باشند و تفریح کنند برای همین خیلی نمیخوان هزینه کنند، پس رو به این سبک ماشین ها میاوردند که به طور مثال : هیوندایی اکسنت، هیوندایی النترا، کیا ریو، کیا سراتو، کیا اپتیما و یا نیسان جوک که توی کیش بسیار محبوب است ! این دسته بخاطر قیمت نسبتا پایین و همچنین هزینه نگهداری پایین و قطعات نسبتا مناسب محبوب هستند و البته بازار دسته دوم آنها هم خوب هست. الان که این مقاله رو مینویسیم (آذر ۹۷) قیمت برخی ماشین های این دسته با توجه به نرخ ارز : هیوندای اکسنت ۲۰۱۸، ۱۳۰.۰۰۰.۰۰۰ میلیون و یا هیوندای النترا ۲۰۱۸، ۱۹۰.۰۰۰.۰۰۰میلیون است.
دسته دوم که ماشینهای شاسی بلند هستند برای افرادی مناسب است که جمعیت آنها زیاد است و یا میخواهند راحت تر باشند و یا اگر قایق یا جت اسکی دارند بتوانند با ماشین آن را حمل کنند. به طور مثال قیمت اسپرتیج ۲۰۱۸در آذر ماه حدود ۲۴۰.۰۰۰.۰۰۰میلیون است و قیمت تویوتا فورچونر ۲۰۱۸، ۴۵۰.۰۰۰.۰۰۰ میلیون است.
دسته سوم که ماشین های اسپرت جزیره هستند مثل موستانگ و یا کامارو و کادیلاک cts  کوپه و جگوار و یا نیسان 370z. این دسته از ماشین ها برای افراد خاصی هست که طرف دار ماشین های اسپرت و پر قدرت هستند و البته هزینه نگهداری این ماشین ها نسبت به بقیه بالا تر و استهلاک بیشتری دارند. ماشین هایی که حجم موتور ۲۵۰۰ سی سی به بالا را دارند دیگر اجازه ورود به جزیره را ندارند و همچنین تقریبا سه سال است که ورود ماشین های آمریکایی به جزیره ممنوع شده است. حدود قیمت بازار دسته دوم این ماشین ها بین ۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تا ۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ میلیون برای ماشین های قدیمی و آمریکایی و برای ماشین هایی مثل جگوار و یا ماشین های اسپرت بالای سال ۲۰۱۵بین ۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰میلیون تا ۱.۵۰۰۰.۰۰۰ میلیارد است.
دسته چهارم ماشین های لوکس هستند که مناسب افرادی است که کاملا در جزیره زندگی میکنند و یا مهمان های خاصی دارند و به لوکس بودن خودرو خود اهمیت زیادی میدهند مثل انواع ماشین های آلمانی مثل بنز و بی ام و،  و یا ماشین های لوکس انگیلیسی مثل رنج روور . در حال حاضر قیمت یک بنز  E250 صفر ۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰   میلیون تومان است.
با کمی دقت میتوان متوجه شد که در کل قیمت ماشین ها و سرویس های آنها بسیار گران شده است به همین علت است که با توجه به این قیمت ها اجاره ماشین در کیش مورد توجه بیشتری از افراد حاضر در کیش قرار گرفته است و دیگر نگران قیمت ارز و همچنین سرویس های بسیار گران ماشین ها و بیمه کردن خودرو خود نیستند و به راحتی با یک شرکت رنت کار در کیش تماس میگیرند و خودرو مورد نظر خود را رزرو میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *