قیمت CIP کیش

قیمت CIP فرودگاه کیش

400.000 تومان

به ازای هر نفر

pick up از پای هواپیما

پذیرایی

گرفتن کارت پرواز و گرفتن چمدان

حداقل 8 ساعت قبل از پرواز رزرو فرمایید

آفر ويژه مشتریان سام سیر !

اجاره بيش از ۴ روز ماشین > سرويس CIP رايگان برای ۲ نفر

ترانسفر VIP با لیموزین

خدمات دیگری نیز قابل ارائه است و مکمل سرویس CIP  هست، خدمات VIP و ترانسفر با لیموزین از فرودگاه تا درب محل اقامت شما میباشد که توسط یکی از بهترین لیموزین های کیش انجام میشود. این سرویس نیز برای عموم قابل اجرا می باشد و محدودیتی ندارد. همچنین شما میتوانید سرویس ترانسفر VIP  را همراه با پذیرایی و بسیاری از خدمات دیگر رزرو کنید.

اگر قصد ترانسفر با لیموزین و یا اجاره لیموزین را دارید باید از قبل شماره پرواز و ساعت ورود خود را به جزیره اعلام کنید.

همچنین لیموزین قابلیت برگزاری تولد و سورپرایز نیز دارد و شما میتوانید برای برگزاری جشن خودتون لیموزین را اجاره کنید و خاطرات زیبایی را ثبت کنید.

ظرفیت لیموزین ۷ نفر میباشد.

قیمت لیموزین برای ترانسفر از فرودگاه کیش ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان

قیمت لیموزین برای گشت و گذار همراه پذیرایی و برگزاری سورپرایز : ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان

شماره تماس های رزرو :‌

موبایل: ۰۹۳۴۷۶۸۰۷۹۳-۰۹۳۴۷۶۸۲۶۱۴

دفتر: ۰۷۶۴۴۴۵۸۷۹۱

لیموزین کیش

CIP فرودگاه کیش

خدمات تشریفاتی خصوصی فرودگاه بین الملل جزیره زیبای کیش

سفر به جزیره زیبای کیش همیشه به ما حس خوبی می دهد و همواره در تعطیلات و زمان هایی که نیاز به یک سفر داریم جزیره کیش یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود و خاطرات خوبی را در ذهن ما به جای می گذارد. حالا اگر این سفر به بهترین شکل ممکن آغاز شود کاملا به یک سفر خاص و به یاد ماندنی تبدیل خواهد شد.

خدمات سی ای پی فرودگاه کیش برای مسافران و توریست هایی است که تمایلی به ایستادن در صف های طولانی برای گرفتن چمدان یا جا به جایی با اتوبوس ندارند و یا یک قرار کاری مهم دارند و باید سریعا با ماشین اختصاصی از فرودگاه خارج شوند. مسافران CIP به صورت اختصاصی از داخل هواپیما با ماشین اختصاصی به سالن CIP  فرودگاه منتقل میشوند و در آنجا استراحت می کنند و پذیرایی می شوند، همچنین چمدان ها توسط پرسنل ما در سالن CIP فرودگاه تحویل مسافر می گردد.

تشریفات cip فرودگاه کیش

مسافران CIP  از بخش دیگر فرودگاه خارج می شوند و ترمینال مخصوص به خود را دارند تا با کمترین اتلاف وقت و بهترین خدمات بتوانند پرواز خوبی را داشته باشند.

فضای ترمینال CIP بسیار متفاوت از بقیه فرودگاه کیش ساخته شده است و شما در آنجا کاملا احساس راحتی خواهید کرد، همچنین این ترمینال امکانات رفاهی و آسایشی مناسبی دارد.

خدمات CIP  فرودگاه بین المللی کیش:

  • ترانسفر از پای هواپیما تا ترمینال CIP و بلعکس با خودرو های تشریفاتی
  • انجام تمامی امور توسط کارمندان فرودگاه اعم از: گرفتن کارت پرواز، انتخاب صندلی، تحویل چمدان
  • بازرسی اختصاصی فرودگاه
  • پذیرایی از مسافران و ارائه خدمات رفاهی و اینترنت و بلیط های توریستی

همان طور که گفته شد شما به صورت کاملا مجزا و اختصاصی از پای هواپیما تا هنگام خروج از فرودگاه کیش توسط پرسنل خدمات CIP  همراهي مي شويد.

استفاده از خدمات CIP  هیچگونه محدودیت و شرایطی ندارد و تمام مسافران می توانند از این خدمات استفاده کنند.

اگر قصد رزرو این سرویس را دارید چند روز قبل از پرواز خود با شرکت سام سیر تماس بگیرید و شماره پرواز و ساعت ورود خودتان را اعلام کنید تا خودرو های تشریفات دم پله های هواپیما به استقبال شما بیایند و شما از درب هواپیما به سمت ترمینال CIP حرکت کنید.

در آخر دقت داشته باشید که حداقل ۸ ساعت مانده به پرواز به ما اعلام کنید در غیر این صورت امکان هماهنگی CIP با فرودگاه امکان پذیر نیست

به بالای صفحه بردن