شرایط و قوانین استفاده از خدمات وب سایت نوین رنت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت نوین رنت به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب سایت نوین رنت و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت نوین رنت از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های وب سایت نوین رنت  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت نوین رنت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

قوانین اجاره ماشین در کیش

شما باید با قوانین اجاره ماشین کاملا آشنا باشید تا با خیالی آسوده به سفر خودتون در جزیره کیش بپردازید. در ابتدا باید قوانین راهنمایی و رانندگی در کیش را رعایت کنید مثل سرعت مجاز و حق تقدم در میدان ها و ایست کامل قبل میدان ها و خط کشی عابر پیاده و غیره.

همچنین شرکت های اجاره ماشین قوانین مشخصی دارند که در بند های قرار داد شما ذکر شده است :

  • بنزین خودرو همان مقداری که تحویل داده شده، تحویل گرفته می‌شود
  • قسمت بدنه ماشین تحویل مسافر داده می‌شود و مسئولیت بدنه ماشین با مسافر است
  • قسمت فنی خودرو با شرکت رنت کار است و مسافر در صورت مشاهده مشکل فنی باید سریعا با شرکت تماس بگیرد
  • خودرو کارواش شده و تمیز به مسافر تحویل داده می‌شود
  • مسافت طی شده در یک روز حداکثر ۲۰۰ کیلومتر است

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

وب سایت نوین رنت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. وب سایت نوین رنت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت وب سایت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت نوین رنت جزئی از اموال سایت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت نوین رنت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت نوین رنت محفوظ می‏‌دارد.

Call Now Button